bösch Sintobac pro Zdravý úklid

Používáme plošnou desinfekci Sintobac

Sintobac / Sintobac GF

Jedná se o vysoce účinnou desinfekci Bösch – tzv. bezoplachovou technologii. K důkladné desinfekci podlah, povrchů, zařízení, přístrojů, sprch, WC/sanitárních zařízení, šaten, školních tělocvičen, klinik, domovů, ordinací, výroby potravin, oblasti hotelů, restaurací a kaváren atd., stejně jako sportovního nářadí, sedacích ploch a lehátek speciálně v oblasti bazénů, saun, ve wellness – a fitness – centrech (např. parních lázní, sanitárních buněk).

  • Vhodný pro povrchy z akrylátového skla (solária) a neošetřeného dřeva (také napadeného houbou).
  • Vhodný a schválený pro profylaxi mykózy nohou.
  • Nízké dávkování – silný účinek.

Vynikající účinnost proti mikroorganizmům. Odstraňuje bakterie (salmonely, stafylokoky, E. coli), zárodky, viry (HIV, HBV, vaccinia, BVDV,houby atd. Zajišťuje sterilní hygienu a odstraňuje zápach. Posudky podle VAH/DGHM, ÖGHMP, DVG a RKI.

Sintobac GF se doporučujeme k desinfekci povrchů, zařízení, přístrojů (lehátek, armatur, držadel, sportovního a fitness – nářadí, WC – mís atd.) a na základě jednoduchého používání k desinfekci povrchů v soláriích a jiných choulostivých povrchů.

Sintobac GF je 7,5 % roztok, připravený k okamžitému použití.

Sintobac koncentrát

Doporučujeme k všeobecné plošné desinfekci podlah, zdí, sanitárních buněk a k profylaxi mykózy nohou. Podle použití je možné dávkování příslušně přizpůsobit.

Jednoduchá aplikace bez nutnosti oplachu. Postříkat povrch až do úplného smočení a udržovat jej vlhký. Podle potřeby po uplynutí doby působení vytřít vlhkým hadrem nebo mopem nebo zbytek tekutiny zachytit papírovou utěrkou. Pachově neutrální!

Proč používáme desinfekci Sintobac

Protože 99% virů a nemocí se nachází na běžně dostupných zdrojích jako jsou kliky, zábradlí, telephony, klávesnice, WC, kuchyňkách, houbičkách, utěrkách apod.

Pravidelným ošetřováním “rizikových zdrojů” se snažíme předcházet různým onemocněním.

Sintobac pro Zdravý úklid